Plieninės stogo dangos

Plieninė stogo danga yra praktiškas ir nebrangus sprendimas stogui. Šio tipo stogo dangos turi plačią spalvų gamą, tad išsirinks kiekvienas klientas. Plieninės stogo dangos dengiamos  greičiausiai ir stogo eksploatacijos metu reikalauja minimalios priežiūros.

Minimalūs stogo nuolydžiai, renkantis plieninę stogo dangą:

 • Plieninė stogo danga gali būti klojama ant minimalaus stogo nuolydžio, kuris turi būti ne mažesnis nei 7 laipsniai (santykis įstrižainės ir statinio 1:12).
 • Trapecinė plieninė stogo danga gali būti klojama ant stogo nuolydžio, kuris turi būti ne mažesnis nei 11 laipsnių (1:7).
 • Čerpinio profilio plieninei stogo dangai minimalus nuolydis yra 14 laipsnių (1:4).

UAB „Kečas” siūlo RUUKKI ir BORGA plienines stogo dangas.

 

Kategorija: Žymos: ,

Naujiena! Ruukki Hyygge

Ruukki® Hyygge – tai novatoriška stogo danga, dėl savo minimalistinės ir elegantiškos formos puikiai atitinkanti šiuolaikines architektūrines kryptis.

Danga yra dviejų variantų – su vertikaliais grioveliais ir be jų, todėl galima sudėti tris skirtingus stogo raštus. Specialiai suprojektuota originali “click” jungimo sistema užtikrina puikų estetinį stogo vaizdą, sandarumą ir ilgaamžiškumą. Ruukki® Hyygge kartu su specialiais stogo saugos elementais ir ventiliacijos produktais – tai išbaigtas stogo sprendimas.

Ruukki® Hyygge stogo danga gaminama iš skandinaviškos kokybės, tvirtesnių, 0,60 mm storio plieno lakštų. Dangai suteikiama 40 metų techninių ir 15 metų estetinių savybių garantija.

Ruukki® Hyygge yra trijų populiariausių spalvų variantų,

Ruukki Hyygge spalvos

atitinkančių šiuolaikines statybos kryptis: antracito, grafito ir juodos spalvos.

 

 

Ruukki Hyygge lygus, be grioveliųRuukki Hyygge su vertikaliais grioveliais

 

 

Čerpiniai profiliai

Čerpiniai plieniniai stogai saugo namus jau daugiau nei 50 metų. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio mūsų siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo namui, nesvarbu, ar jis modernus, klasikinis, tradicinis ar dar kitoks.

RUUKKI     
ARMORIUMADAMATEFINNERAMONTERREY FEBMONTERREY ECO
plienines stogo dangos amoriumplienines stogo dangos adamanteplienines stogo dangos finneraplienines-stogo-dangos monterrey feb formaplienines stogo dangos monterrey eco
                                                                                                                                      ruukki spalvu palete

 

 

BORGA  
LUXURIAELEGANT
plieninė stogo danga borga luxuriaplieninė stogo danga borga elegant

 

BORGA SPALVU PALETE

 

Valciniai profiliai

Classic ‒ tai patrauklūs, stilingi stogo dangos lakštai, puikiai tinkantys beveik bet kokiam pastatui tiek kaime, tiek mieste. Stogo lakštai „Classic“ su užlenkta siūle naudojami ten, kur svarbu, kad būtų labai gražu, pavyzdžiui, kur būtina išlaikyti autentišką, tradicinę aukštos kokybės statinio išvaizdą. Galimi profilių storiai nuo 0,50 mm iki 0,60 mm.

RUUKKI    
CLASSIC NEXTGENCLASSIC PREMIUMCLASSIC C,DCLASSIC A,B
plienines stogo dangos nextgenvalcuoti lakstai ruukki premiumvalcuoti lakstai ruukki classic CDvalcuoti lakstai ruukki classicAB1

 

ruukki spalvu palete classic

 

BORGA  
CLASSICvalcuota stogo danga borga lassic

 

16 standartinių spalvų:

BORGA SPALVU PALETE

 

Profiliuoti lakštai

Paprastai naudojami pramoninių ir žemės ūkio paskirties pastatų dideliems stogams dengti. Iš daugelio mūsų siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo pastatui. Galimi lakštų storiai nuo 0,45 mm iki 0,70 mm.

RUUKKI  
T20profiliuoti lakstai ruukki

ruukki spalvu palete profiliuoti

 

 

BORGA    
TR 45SUPER 40EKONOMIBPD 18
profiliuoti lakstai borga tr45profiliuoti lakstai borga super40profiliuoti lakstai borga ekonomiprofiliuoti lakstai borga bpd18

 

BORGA SPALVU PALETE

 

Siųsti užklausą

  Vardas, pavardė *

  Miestas *

  Telefonas *

  El. paštas *

  Komentaras