Sandarinimo juosta

Lipni sandarinimo juosta NICOBAND – tai patogi priemonė sandarinti įvairius įtrūkimus ir sandūras. Taip pat naudojama įrengiant prijungiamųjų sandūrų izoliaciją, atliekant stogo dangų ir vandens nutekėjimo sistemų remontą. Speciali plėvelė, apsauganti sandarinimo juostą nuo UV spindulių, prailgina juostos eksploatavimo laiką lauko sąlygomis, o plati spalvinė gama leidžia parinkti tinkamą sprendimą bet kuriam stogui.
NICOBAND juostos hermetizuojantis bituminis sluoksnis apsaugotas nuo UV spindulių aliuminio plėvele, todėl šią juostą galima be apribojimų naudoti lauko darbams.
Juostos lipnusis apatinis sluoksnis idealiai sukimba ir kokybiškai prisiklijuoja prie įvairių paviršių: metalo, šiferio, medžio, plastiko, tinko, betono, stiklo ir kt.

Kaina nuo 2,89 EUR/rul.

Sandarinimo juosta

Juosta tvirtinama ant lygaus, sauso ir iš anksto nuvalyto paviršiaus. Kad juosta patikimai prisitvirtintų, būtina ją glaudžiai prispausti rankomis arba lyginimo velenėliu. Ant vertikalių paviršių medžiaga tvirtinama prispaudžiamąja lystvele. Nerekomenduojama naudoti juostos „NICOBAND“ ant karštų paviršių, kurių temperatūra aukštesnė kaip 45-50 ºС. Kad juosta prisiklijuotų kokybiškai, pagrindo ir medžiagos temperatūra turi būti ne mažesnė kaip +5 ºС. Esant žemesnei temperatūrai, pagrindą ir apatinį medžiagos paviršių būtina pašildyti statybiniu fenu.
Plotis x ilgis5 cm7,5 cm10 cm15 cm20 cm30 cm
3 m****
10 m*****

Spalvų gama:

nicoband juosta

 

Panaudojimo būdai:nicoband juosta lipnisandarinimo juosta stoguisandarinimo juosta kecas

 

Siųsti užklausą

    Vardas, pavardė *

    Miestas *

    Telefonas *

    El. paštas *

    Komentaras