Fasado plokštės

Vėdinamas fasadas padeda sumažinti temperatūrų svyravimus sienose ištisus metus. Saulės šiluma yra atspindima vasarą iš fasadinės (lauko) pusės, o sausa šilumos izoliacija sumažina šilumos nuostolius šaltuoju metų laiku. Tuo pačiu metu šioje vėdinamoje konstrukcijoje yra pašalinamas kondensatas išeinantis iš patalpų vidaus.

Vėdinamų fasadų sistemose naudojami cinkuoto plieno arba aliuminio profilių karkasai. Apdailai naudojamos fibrocementinės plokštės ( pvz. Latonit ) arba aukšto slėgio laminatai HPL (pvz. Gentas ).

 

 

LATONIT plokštės

Fibrocementinė plokštė LATONIT yra dažyta akriliniais dažais ir padengta laku, kuris suteikia apsaugą nuo UV spindulių. Tai nepamainomas produktas vėdinamiems fasadams.

Svarbiausias dalykas – praktiškai nėra apribojimų dėl spalvos pasirinkimo!

Plokštės dažomos kliento pasirinkta spalva pagal tarptautinių spalvų katalogus RAL ir NCS. Plokščių šlifavimas, pjaustymas pagal užsakovo matmenis ir dažymas akriliniais dažais yra atliekamas aukštosiomis technologijomis pasižyminčia itališka įranga.

Dažytos fibrocementinės plokštės LATONIT pasižymi atsparumu ekstremalioms klimatinėms sąlygoms, cheminiam poveikiui, yra labai tvirtos ir atsparios dėvėjimuisi. Jos gali būti naudojamos bet kokio architektūrinio sudėtingumo fasaduose. Fibrocementinės plokštės montuojamos lengvai ir greitai. Prie aliuminio ar plieninio karkaso plokštės montuojamos savisriegiais varžtais bei kniedėmis.

Fibrocementinės plokštės LATONIT – idealus pasirinkimas daugiabučių namų fasadų renovacijai.

 

Ilgis mmPlotis mmStoris mmAtsparumas lenkimui
1200; 3000; 360015008; 6; 1018 MPa

HPL plokštės

HPL plokštės yra naudojamos, kaip ventiliuojamų fasadų apdaila eksterjere ir gali būti pritaikomos įvairiems objektams: privatiems daugiabučių namams, komercinės ir administracinės paskirties objektams, balkonams ar kitiems lauke esantiems paviršiams.

Ventiliuojamų fasadų plokštės pasižymi ilgaamžiškumu ir yra atsparios visiems įmanomiems aplinkos poveikiams: šviesai, karščiui, lietui ar gaisrui. Taip pat, plokštės yra atsparios grafiti dažams bei turi padidintą garso izoliaciją. Be viso to, ventiliuojami fasadai pastatams vasarą padeda išlikti vėsesniems, o žiemą šiltesniems. Dėl išskirtinės technologijos, plokštės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o oro tarpas, esantis tarp HPL plokščių ir izoliacinio sluoksnio užtikrina natūralią fasado ventiliaciją. Tuo tarpu, žiemą apšiltinimo medžiaga ištisus metus išlieka sausa bei išsaugo nepakitusias šilumos apsaugos savybes.

gentas hpl spalvos

 

Siųsti užklausą

    Vardas, pavardė *

    Miestas *

    Telefonas *

    El. paštas *

    Komentaras