Cementinė hidroizoliacija

Cementinė hidroizoliacija – šie preparatai yra patys veiksmingiausi, kai hidroizoliacija daroma iš vidaus, išorės ar senos statybos name, atkuriant ar gerinant hidroizoliaciją, užkertant kelią kapiliarinei drėgmei ar vykdant pamato rekonstrukciją.

Cementinę hidroizoliaciją UAB Kečas siūlo rinktis iš dviejų gamintojų:

 • MAPEI;
 • KREISEL.

 

 

Kategorijos: , Žymos: ,

MAPEI

PavadinimasAprašymasTechninės specifikacijos
MAPELASTIC SMART
mapelastic smart
Dviejų komponentų elastinga cementinė hidroizoliacija skirta balkonams, terasoms, vonios kambariams ir baseinams.
MAPELASTIC AQUADEFENSE
Paruošta naudojimui, labai greitai džiūstanti, elastinga, skysta hidroizoliacinė membrana. Vidaus ir išorės darbams.
IDROSILEX PRONTO
cementine hidorizoliacija mapei
Osmosinis cementinis skiedinys betono ir mūro hidroizoliavimui.
MAPEGUM WPS
cementine hidroizoliacija Mapegum_WPS
Greitai džiūstanti, elastinga, skysta membrana hidroizoliacija.
MAPELASTIC
mapelastic smart
Dviejų komponentų elastinga cementinė hidroizoliacija.
MAPELASTIC FOUNDATION
Dviejų komponentų elastingas cementinis skiedinys, skirtas betono konstrukcijų, veikiamų tiek teigiamos, tiek neigiamo vandens slėgio, hidroizoliacijai.
MAPELASTIC TURBO
Dvikomponentis, elastingas cementinis skiedinys betono konstrukcijų, balkonų, terasų, vonios kambarių ir baseinų paviršių hidroizoliaciniams sluoksniams įrengti. Greitas įrengimas. Tinka naudoti +5°C temperatūroje.

KREISEL

PavadinimasAprašymas
DICHTUNGSSCHLAMME 809
hidroizoliacija kreisel
Skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti nuo ir naudojamas apsaugoti nuo drėgmės: rūsius (hermetizuojant sienų išorę), grindis (nuo telkšančio vandens), baseinų sandarinimui (sienas hermetizuojant iš vidaus). Sandarina vandens talpas iki 5 m gylio. Naudojamas vidaus ir išorės darbams.
DICHTUNGSSCHLAMME 810
Tinka naudoti visose padidinto drėgnumo patalpose (pirtyse, dušo kabinose ir pan.), vidinių ir išorinių baseinų ir vandens talpų sandarinimui, rūsių ir pamatų sienų hidroizoliacijai iš išorės. Sutvirtinus stiklo pluošto armavimo tinkleliu, gali būti naudojamas balkonų ir terasų hidroizoliacijai. Tinka sandarinti mineralinius paviršius su nedidesniais nei 0,4 mm įplyšimais.
FOLBIT 800
cementine hidroizoliacija 800
Skirta sandarinti pagrindus, prieš klojant keramines plyteles. Naudojama vonių, dušo kabinų, skalbyklų, virtuvių sienų ir grindų sandarinimui, ypač padidinto drėgnumo dalyse. Pagrindai, kuriuos galima dengi FOLBIT 800: įprastiniai betonai, keraminiai, silikatiniai, lengvojo ar akytojo betono mūrai, cemento ir cemento - kalkių tinkai, gipso tinkai (kurių drėgmė yra <1%), gipskartonio ir bei drožlių plokštės, tradicinės ir šildomos cementinės liejamosios grindų dangos, tradicinės ir šildomos anhidridinės liejamosios grindų dangos (kurių drėgmė yra <0,5%), grindų išlyginamieji mišiniai, o taip pat keraminių plytelių sluoksniai.
AQUASTOP 820
cementine hidroizoliacija
Skirtas požeminių pastato dalių (rūsių, pamatų), atraminių sienų ir betoninių elementų, turinčių sąlytį su gruntiniais vandenimis, bei baseinų ir vandens talpų hidroizoliacijai. Tinka balkonų ir terasų hidroizoliacijai, jeigu kartu yra naudojamas stiklo pluošto audinys. Juo gali būti dengiami betoniniai paviršiai, cementinės liejamosios grindys, mūrai, cemento ir kalkių-cemento tinkai. Tinka šlapių, veikiamų įvairaus intensyvumo drėgmės, patalpų gyvenamuosiuose ir pramoniniuose pastatuose hidroizoliacijai.
Siųsti užklausą

  Vardas, pavardė *

  Miestas *

  Telefonas *

  El. paštas *

  Komentaras