Sintetinės stogų dangos PVC, TPO

 

Sintetinės hidroizoliacinės stogo dangos gali būti įrengtos ant įvairių tipų stogų. Šios dangos per daug neapkrauna stogo konstrukcijų, bei išlieka plastiškos esant neigiamai oro temperatūrai lauke.

Plokštiems stogams uždengti siūlome dviejų tipų stogo dangas:

 • TPO / FPO danga;
 • PVC danga.

 

 

TPO/FPO STOGO DANGA

sintetine stogo danga MapeplanSintetinės stogų dangos TPO/FPO iš POLYGLASS yra pagamintos poliolefinio TPO/FPO pagrindu bei armuotos didelio atsparumo poliesterio tinkleliu.

Jos gaminamos vienu etapu multi-ekstruzijos būdu, o armavimo tinklelis dangose įrengiamas be atskiro laminavimo. Šios hidroizoliacinės membranos gaminamos be plastifikatų, yra atsparios UV spinduliuotei ir išlieka elastingos net esant žemai temperatūrai.

POLYGLASS 
MAPEPLAN T MSintetinė membrana, pagaminta elastingo poliolefino TPO/FPO pagrindu ir armuota didelio atsparumo poliesterio tinkleliu. Tinkama mechaninio membranos fiksavimo stogų konstrukcijoms Mapeplan T M BROOF(t1) yra atspari UV spinduliuotei ir gali būti veikiama bet kokių atmosferos reiškinių.
MAPEPLAN T BSintetinė membrana, pagaminta elastingo poliolefino TPO/FPO pagrindu ir armuota didelio atsparumo poliesterio tinkleliu. Tinkama balastiniams, parkavimo aikštelių, apželdintiems stogams ir pan. Mapeplan B yra atspari UV spinduliuotei.
MAPEPLAN T WTSintetinė membrana, pagaminta elastingo poliolefino TPO/FPO pagrindu ir armuota didelio atsparumo poliesterio tinkleliu. Hidroizoliacinė membrana skirta vandens ir geriamojo vandens rezervuarų, taip pat kanalų, cisternų ir kitų panašių konstrukcijų hidroizoliacijai.

PVC STOGO DANGA

sintetine stogo daga pvc

PVC stogo dangos gali būti įrengtos ant įvairių tipų stogų. PVC danga per daug neapkrauna stogo konstrukcijų, bei išlieka plastiška esant neigiamai oro temperatūrai lauke. PVC stogų dangos – puiki medžiaga kokybiškam, greitam  naujų stogų įrengimui ir remontui.

Skirtingai nuo bituminių stogų, PVC stogo dangai nereikalingi ventiliacijos kaminėliai, nes šios dangos susikaupusią drėgmę sugeba išgarinti visu plotu.

PVC dangas stogui tikslinga naudoti, kai stogo paviršiaus išlygini neįmanoma, nes šios dangos prisitaiko prie klojamo paviršiaus ir puikiai atlieka hidroizoliacijos funkciją.

POLYGLASS 
Mapeplan MHidroizoliacinė membrana tinkama mechaninio membranos fiksavimo stogų konstrukcijoms.
Mapeplan BHidroizoliacinė membrana tinkama balastiniams, stovėjimo aikštelių, apželdintiems stogams bei panašiems projektams.
Mapeplan WTŠi hidroizoliacinė membrana skirta vandens ir geriamojo vandens rezervuarų, taip pat kanalų hidroizoliacijai.
Mapeplan UGDėl savo sudėties gali būti naudojama įvairiausių tipų pamatų konstrukcijoms, o išorinis oranžinės spalvos signalinis sluoksnis leidžia lengvai pastebėti bet kokius membranos pažeidimus ar pradūrimus jos įrengimo metu.
Mapeplan TUSkirta naudoti kaip hidroizoliacinis sluoksnis požeminėms konstrukcijoms. Hidroizoliacinė membrana gali būti naudojama tunelių, įrengtų uolienų sprogdinimo būdų, hidroizoliacijai, iškastų ir uždengtų tunelių konstrukcijų hidroizoliacijai, įvairių tipų pamatų konstrukcijų hidroizoliacijai
LOGICROOF 
V-RP
sintetine stogo danga logicroof vrp
Trijų sluoksnių hidroizoliacinė membrana. V-RP dangą ypač efektyvu ir ekonomiškai naudinga naudoti dengiant stambių komercinių objektų stogus, kuomet užsakovui svarbiausia kokybė ir montavimo greitis. O taip pat ir tuose objektuose, kuriuose ypač svarbu aukščiausios kokybės hidroizoliacija ir patikimumas eksploatuojant stogą.
V-GR
sintetine stogo danga logicroof v gr
PVC membrana armuota stiklo pluoštu pasižymi dideliu atsparumu dūriams ir poveikiui aštriais daiktais. Tai itin aktualu įrengiant balastines ir inversinės konstrukcijos stogus. Yra papildoma apsauga nuo biologinio mikroorganizmų poveikio.
V-SR
sintetine stogo danga logicroof v sr
Siųsti užklausą

  Vardas, pavardė *

  Miestas *

  Telefonas *

  El. paštas *

  Komentaras